Styrelsen HT18/VT19

Ordförande – Michaela Hautamäkt Bengtsson
Vice ordförande – William Åhlén
Sekreterare – Andréa Kronvall /Fredrik Ivarsson
Ekonomiansvarig – Malin Claesson/Hanna Linderoth
Ledamöter Sociala utskottet – Louise Hillhammar & Jip van der Tang
Ledamot Utbildningsutskottet – Linn Smedberg
Ledamot PR-utskottet – Pernilla Wahlberg
Ledamot Eventutskottet – Dante Stolt
Ledamot Arbetsmarknadsutskottet – Beatrice Mattsson
Ledamot Idrottsutskottet – Gustav Loft

Styrelsen HT17/VT18

IMG_0771

Ordförande – Jesper Jakobsson
Vice ordförande – Stephanie Garbutt
Sekreterare – Adrian Ericson
Ekonomiansvarig – Julia Ekendahl
Ledamot Socialutskottet – Emma And och Louise Gustafsson
Ledamot Utbildningsutskottet – Kajsa Nylander
Ledamot PR-utskottet – Alexandra Westerlund
Ledamot Eventutskottet – Klara Hellström
Ledamot Arbetsmarknadsutskottet – Anniken Kjällgren

Styrelsen HT16/VT17

img_59842re1

Ordförande – Alexandra Sjödin
Vice ordförande – Sofia Johansson
Sekreterare – Fanny Wahlström
Ekonomiansvarig – Emil Fredriksson
Ledamot Socialutskottet – Emma Karlsson och Louise Thudén
Ledamot Utbildningsutskottet – Hanna Fagerberg
Ledamot PR-utskottet – Linnéa Gahm
Ledamot Eventutskottet – Therese Giza
Ledamot Arbetsmarknadsutskottet – Cecilia Broman

Styrelsen HT15/VT16

Processed with VSCO

Ordförande – Elin Anner
Vice ordförande – Sofia Pettersson
Sekreterare – Hanna Larsson
Ekonomiansvarig – Hjalmar Ericsson
Ledamot Socialutskottet – Martin Henningsson
Ledamot Utbildningsutskottet – Amanda Lindgren
Ledamot PR-utskottet – Agnes Stenborg
Ledamot Eventutskottet – Ellen Ejderbring Tengvall
Ledamot Arbetsmarknadsutskottet – Adam Ringstrand

Styrelsen HT14/VT15

Namnlösstyrt

Ordförande: Kristoffer Levin
Vice ordförande: Emelie Holst
Sekreterare: Madeleine Collin
Ekonomiansvarig: Hanna Gramsby
Ledamot socialutskottet: Johan Schölin
Ledamot utbildningsutskottet: Timmy Malmgren
Ledamot kommunikationsutskottet: Maja Bäckander
Ledamot eventutskottet: Caroline Stern Olsson
Ledamot arbetsmarknadsutskottet: Alicia Frånberg

Styrelsen HT13/VT14

Styrelsen14-2

Ordförande: Inga Rosborg
Vice ordförande: Elin Jönsson
Sekreterare: Anna Pelin
Ekonomiansvarig: Ramyar Akbari
Ledamot socialutskottet: Sara Enmark
Ledamot utbildningsutskottet: Gunnar Pettersson
Ledamot kommunikationsutskottet: Tommy Nieminen
Ledamot eventutskottet: Dan Strandberg

Styrelsen HT12/VT13

Styrelsen 1213

Ordförande: Anna Paulsson
Vice ordförande: Emma Karlborg
Sekreterare: Kajsa Rydén
Ekonomiansvarig: Tobias Pohlman
Ledamot socialutskottet: Sara Johansson
Ledamot utbildningsutskottet: Edna Sivic
Ledamot kommunikationsutskottet: Viktor Markström
Ledamot eventutskottet: Angela Nijm
Ledamot arbetsmarknadsutskottet: Jörgen Larsson